czwartek, 25 sierpnia 2016

Nowe wyzwanie, czyli WYCZYTUJĘ DOMOWE ZAPASY KSIĄŻEK :)

Dzisiaj przychodzę do Was z nowym WYZWANIEM!

WYCZYTUJĘ DOMOWE ZAPASY KSIĄŻEK

 "W poszukiwaniu wyzwań książkowych na kolejny rok nie możemy zapomnieć o książkach, które już mamy na półce, a które czekają na nasze łaskawe spojrzenie i chęć sięgnięcia po nie. Dlatego właśnie zamierzam WYCZYTYWAĆ DOMOWE ZAPASY KSIĄŻEK i namawiam Was gorąco do tego samego! Żadnych wyznaczników, żadnych określonych ilości książek - po prostu dużo chęci i radość dzielenia się naszymi postępami. To bardzo swobodne wyzwanie czytelnicze, które ma jednak jasno określony cel! Książki chcą być czytane!"
   Ze względu na to, że moje półki, dosłownie uginają się od książek - zarówno tych przeczytanych, jak i nieprzeczytanych - postanowiłam wziąć udział w tym wyzwaniu.
   Co miesiąc, będę umieszczać na blogu listę książek "domowych", które mam zamiar "wyczytać" w danym miesiącu.  Informacje o tym jakie to są książki będziecie mogli znaleźć w zakładce "Wszystko inne :)"
   Każdy sam ustala sobie reguły wyzwania. Jakie są moje? CO NAJMNIEJ dwie pozycje na miesiąc!
 
Pozdrawiam wszystkich moich czytelników i zachęcam Was do wyzwania. :)
  Natka

2 komentarze:

 1. Moja biblioteczka jest dość skromna i nie ma w niej nieprzeczytanych egzemplarzy, ale Tobie życzę powodzenia w realizowaniu wyzywania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Zapraszam też częściej na mojego bloga. :)
   Pozdrawiam!

   Usuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia