niedziela, 17 lipca 2016

Herbata Szczęścia, czyli książka idealna na wakacje

    Herbata Szczęścia to opowieść o Szklarce, wychowance Wyspy Sierot, będącej ogromnie utalentowaną artystką. Jej życie, od czasu opuszczenia dotychczasowego miejsca zamieszkania, wydaje się w miarę normalne i poukładane. Ma swoje mieszkanie, służącą, a także tony klientów.
    Wszystko jednak zmienia się kiedy dziewczyna dostaje dziwne zlecenie od człowieka, który chce pozostać anonimowy. Dotyczy ono namalowania legendarnej rośliny zwanej Herbatą Szczęścia. "Jak można namalować coś, co podobno nie istnieje? "
    Aby dowiedzieć się czegoś o bajkowej roślinie Szklarka postanawia powrócić na Wyspę Sierot. Jednak, co jeśli powrót pociągnie za sobą jeszcze więcej niewiadomych? Co stanie się z jej ukochanym hrabią Sedunem? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w książce "Herbata Szczęścia" Agnieszki Grzelak.
    W trzech słowach: tajemnicza, romantyczna i niezrównana. Książka jest świetna! Szczególnie polecam osobom, które chorują na tzw. WN - Wakacyjną Nudę :)
Ciekawie napisana, trzyma w napięciu do samego końca. Gorąco zachęcam do przeczytania, lecz uważajcie - większość z Was nie będzie w stanie się oderwać! (Ja tylko potwierdzam tę regułę :) - aktualnie czekam, aż w mojej bibliotece pojawi się kolejna część cyklu: "Córka Szklarki")

"Stworzona specjalnie dla tych, którzy nie boją się marzyć."

Natka

Tytuł: Herbata Szczęścia (tom I)
Autorka: Agnieszka Grzelak
Wydawnictwo: W Drodze
Cykl: Blask Corredo
Moja ocena: 9/10
P.S. Komentujcie! Jestem ciekawa Waszego zdania!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia