sobota, 8 lipca 2017

WYNIKI KONKURSU URODZINOWEGO!

Czytelnicy kochani!
Dzisiaj wyjątkowo krótki post, jednak jakże ważny! Dlaczego? Ponieważ przychodzę do Was z wynikami konkursu urodzinowego organizowanego przeze mnie oraz wydawnictwo Mind&Dream. 


Przypominając: Aby wejść do gry o książkę "Chcę być kimś!" Michała Zawadki, trzeba było odpowiedzieć na pytanie konkursowe:
 Dlaczego w życiu warto być GRACZEM, a nie PIONKIEM?
Trzeba powiedzieć, że pytanie nie należy do łatwych, jednak stwierdzam, że dla takiej książki naprawdę warto było powalczyć! :)

A teraz przechodzimy do sedna sprawy, czyli do wyników! Wybór był ciężki i wahałam się między dwiema odpowiedziami, jednak teraz zwycięzca jest już wybrany!

Autorką najlepszej odpowiedzi, zdobywcą książki "Chcę być kimś" i zwycięzcą konkursu jest...
.
.
.
.

[ DRAMATYCZNA PAUZA]
.
.
.
.
.
Dominika Róg-Górecka!

Gratuluję Dominice wygranej oraz pomysłowości, ponieważ myślę, że trochę natrudziła się przy tej odpowiedzi i zasługuje na nagrodę :) Przypominam Ci też Dominiko, abyś wysłała mi swoje dane adresowe na mail: anati146@gmail.com  .

A wy jak myślicie? 
Oto zwycięska odpowiedź:

Czy warto być Graczem, odpowiem szczerze,warto, nie tylko w grach na komputerze,swoim życiem świadomie sterować,i własne decyzje wciąż podejmować.Pionki są bierne i takie nudne,wciąż popychane przez wiatry różne,jeśli chcesz mieć coś do powiedzenia,wejdź do gry, nie sprawiaj wrażenia,jakby Cię życie nie obchodziło,stawaj do walki, wygrywać miło,lecz kiedy zbierzesz życiowe guzy,niech Ci się czasem oko nie zmruży,blaski i cienie, zalety i wady,bilans zwycięstw kontra bilans straty,pionki tak samo wciąż obrywają,lecz do powiedzenia nic o tym nie mają,z tarczą, na tarczy, nie ważne gdzie,jesteś zwycięzcą gdy jesteś w grze!

 Ale to jeszcze nie koniec! Chciałabym też wyróżnić Wiktorię Bac, której odpowiedź również mnie bardzo urzekła i pomimo tego, że nie zdobyła nagrody i tak bardzo jej gratuluję!

Oto co napisała Wiktoria:
Hmm... gracz to osoba, która poprzez swoje decyzje zdobywa kolejne lvl'e w grze przez co jest coraz bliżej do jej wygrania czyli osiągnięcia celu. Pionek to rodzaj podwładnego, który nie ma własnego zdania tylko podlega opiniom i decyzją innych. Więc odpowiadając na pytanie, w życiu warto być graczem, ponieważ to jest nasze zyciee, nasze decyzje, za które my odpowiadamy jeżeli są złe i to my się z nich cieszymy kiedy są dobre, będąc pionkiem wciąż pozostajemy pod kontrolą kogoś, kto nie boi się realizować celów nie zważając na środki, nie mamy własnego życia, które trzeba pamiętać jest tylko jedno. 

Gratuluję Dziewczynom i dziękuję wszystkim za udział! Mam nadzieję, że zobaczę Was jeszcze przy okazji następnych konkursów.

Natka❤💚💛

3 komentarze:

 1. Może następnym razem się uda. Gratuluję zwycięzcy♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczę na to, że jeszcze ze mną zostaniesz! Świetna odpowiedź! Gratuluję! :)

   Usuń
 2. Dziękuję, a na bloga wpadam regularnie 😊

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia