niedziela, 26 czerwca 2016

Dziennik Cwaniaczka, czyli coś dla każdego, w każdym wieku :)


„Dziennik Cwaniaczka” to opowieść o Gregorym Heffley, którego życie to zbiór wpadek i kłopotów. Seria została napisana przez Jeffa Kinneya. „Już z pierwszej strony można wywnioskować, że autor ma wielkie poczucie humoru” – mówi jeden z czytelników komedii i dodaje – „ma wspaniałą i pełną pomysłów wyobraźnię”. Jeff Kinney jest również twórcą gier komputerowych i ojcem dwóch synów, a z takiego połączenia mogła powstać tylko wybuchowa mieszanka humoru.

„Dzienniki „ to bestselerowa seria wydawnicza składająca się z dziesięciu tytułów. „Dziennik Cwaniaczka”, „Rodrick rządzi”, „Szczyt wszystkiego”, „Ubaw po pachy”, „Przykra prawda”, „Biała Gorączka”, „Trzeci do pary”, „Zezowate szczęście”, „Droga przez mękę” oraz „Stara bieda”.

Zachęcam do przeczytania tych, którzy lubią czytać, jak i tych, którzy nie przepadają za uciekaniem w świat wyobraźni. Nie jest to komiks, ale nie jest to klasyczna książka. Śmieszne ilustracje, dużo humoru – po prostu ubaw po pachy! Opis życia dorastającego nastolatka w szkole, w domu i wśród tylu dziewczyn – nigdy nie wiemy gdzie pojawią się kłopoty.
Polecam wszystkim. Zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym. Oni też mogą sprawdzić co Gregory wymyśli tym razem. Przecież wszyscy mogą się śmiać z książki o pomysłowym nastolatku. J


Natka

Tytuł: Dziennik Cwaniaczka/Rodrick rządzi/Szczyt wszystkiego/Ubaw po pachy/Przykra prawda/Biała Gorączka/Trzeci do pary/Zezowate szczęście/Droga przez mękę/Stara bieda
Autor: Jeff Kinney
Seria: Dziennik Cwaniaczka
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Moja ocena: 8/10


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia